Dejte vašemu podniku pečeť výjimečnosti

Naši klienti z řad hotelů a restaurací za námi přicházejí ve chvíli, kdy chtějí zvednout prestiž svého podniku pomocí kompletně nové instalace nebo renovace interiéru. Navrhnout originální a unikátní styl a vtisknout každému podniku charakteristickou tvář je sice náročný úkol, ale náš team ho zvládá bravurně, o čemž svědčí mnoho spokojených referencí našich zákazníků.

Vždy se snažíme propojit vstupní představy klienta o tom, co je cílem dané úpravy interiéru, s potřebami cílové skupiny hostů využívajících služeb daného hotelu či restaurace. 

Efektní styly, které se budou líbit vašim hostům

Umíme vytvořit velice elegantní a stylové zařízení restaurací a naší silnou stránkou je řešení atypických prostor. To je důležité zejména při stylizaci restaurace do určitého charakteru, ať už se jedná o inspiraci v moderním nebo retro stylu.

Naši designeři vytvoří návrhy, které budou dokonale ladit s barevnými kombinacemi stěn, podlah a dalších již pevně daných prvků ve vaší restauraci nebo hotelu. Výsledkem je zvýšení úrovně, což se projevuje mimo jiné i vyšší návštěvností.