Hledáte kancelářská křesla v Olomouci?

Kvalitní kancelářské křeslo nepovažujeme za obyčejný kus nábytku – uvědomujeme si, že mnoho lidí tráví v kancelářském křesle mnohdy více jak 8 hodin denně, a proto vyrábíme taková křesla, která Vám doma či v kanceláři zvýši pohodlí a zároveň přidají na reprezentativnosti. Náš vývoj a výroba křesel je založena na nejnovějších poznatcích z oblasti ergonomie a průmyslového designu s důrazem na zdravé sezení našich zákazníků. Chcete-li se přesvědčit, že naše kancelářská křesla splňují všechny standardy nejvyšší kvality, navštivte také naši prodejnu v Olomouci, protože naše výrobky Vám navíc poskytují:

eczidle Jistě se Vám bude líbit i barevnost našich kancelářských křesel, díky níž doladíte Vaši kancelář podle svého. Již nemusíte používat nepohodlná kancelářská křesla a kazit si jimi zdraví. Využijte širokou nabídku a během náročného pracovního dne zažijte chvíle pohody v našich křeslech.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na:
tel.: +420 585 227 471, gsm.: +420 724 121 778, e-mail: ec@ecteam.cz

Aktuálně
 

Zakoupením obrazů v GALERII EC home podpoříte Nadaci Malý Noe, která pomáhá dětem v dětských domovech a Klokáncích Olomouckého kraje.

Veškeré takto získané prostředky budou použity na realizaci projektů nadace.

Recepce JCS, a.s .Lutín/new AB