Hledáte kancelářské židle v Olomouci?

Potřebujete pro Vaše zaměstnance kancelářské židle, které jim zajistí pohodlné sezení a udrží je při plném soustředění? Naše kancelářské židle vyrábíme s ohledem na lidi, kteří díky sedavému zaměstnání potřebují komfortní a ergonomicky propracované židle. Pokud musíme podvědomě řešit, jestli se nám dobře sedí či ne, pracovní efektivita klesá, a proto je důležité dobře vybrat takové kancelářské židle, jejichž tvarované opěráky a sedáky plně vyhoví každému zaměstnanci. Jelikož kancelářské židle patří mezi nezbytné vybavení každé kanceláře, neváhejte se na nás obrátit a navštivte naši prodejnu v Olomouci, kde si můžete osobně vyzkoušet přednosti našeho sortimentu:

Samozřejmostí je u nás široký výběr materiálů a barev potahů, konstrukcí i doplňků. Stále oblíbenější jsou kancelářské židle se síťovinou, které mají tu výhodu, že se při sezení nepotíte.

eczidle Pro občasné sezení jsou dostačující levnější jednoduché židle se základní mechanikou, pro každodenní použití jsou naopak vhodnější kancelářské židle vyšší kategorie se synchronním mechanismem s možností tzv. dynamického sezení.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

tel.: +420 724 121 778
e-mail: ec@ecteam.cz

Aktuálně