Praktická funkcionalita a osobitý design

Celkový dojem z vaší kanceláře nebo domova určují nejen vaše nápady, ale i vize bytového architekta. Ten navrhne celkový design interiéru a dokáže převést vaše představy do konkrétního řešení.

Naši designeři vám dokáží vytvořit autentické 3D vizualizace vašich prostor. Umožníme vám prohlédnout si interiér dříve, než přistoupíme k samotné výrobě. Můžete s námi konzultovat dispoziční řešení návrhů a domluvit se na rozmístění jednotlivých prvků, tak aby byly dobře zasazeny do vašich kanceláří nebo domácností.

Ke správnému návrhu patří i poradenství při výběru použitých materiálu, včetně barevných kombinací a vhodných doplňků.

Cesta k ideálnímu designu krok za krokem


Naši bytoví designeři jsou doslova posedlí kreativitou. Díky dlouholetým zkušenostem přímo z praxe dokážou správně posoudit vhodnost vytvořených návrhů pro váš prostor.

 

Důležitou součástí celého procesu jsou konzultace přímo s klientem. Postupujeme krok za krokem a provádíme naše zákazníky jednotlivými úseky navrženého řešení.

 

Komplexní služby zahrnují nejen design, ale také návrhy dispozičních stavebních úprav, výkresy konstrukčních instalací, návrhy atypických prvků a další. Samozřejmostí je cenová kalkulace a poradenství při realizaci.