Škola s novou tváří

Doba, kdy se sedělo na staré rozvrzané židli je již dávno pryč. Přemýšlíte, jak zvelebit vaši školu, školku, kabinet nebo jídelnu? Jak zrealizovat takovou proměnu prostor k lepšímu? Nabídneme vám pár rad, jak na to. Dnes v době internetu máte možnost širokého výběru firem a služeb. Jak najít tu správnou?

Důležité při výběru firmy je přihlédnout k realizacím v minulosti a určitou váhu může mít i dobrá reference a zkušenost kolegů i přátel z vašeho okolí. Každá kvalitní firma vám poskytne kromě samostatného vybavení nábytkem i doplňkové služby, jako návrh interiéru včetně vizualizace, zaměření, dopravu, montáž a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

Samozřejmě jsou i ty firmy, které mají na výběr pouze tři druhy materiálů a vámi vybrané zboží následně pošlou v rozloženém stavu přepravní službou za první zamčené dveře. A na vás zůstane provedení neodborné montáže, vynesení do 2. patra a následná likvidace a odvoz transportních obalů. O nějakém servisu či záručních opravách si můžete nechat jen zdát. Sice zaplatíte za konečnou realizaci o pár tisíc méně, ve skutečnosti vás však následná montáž, případně opravy a údržba budou ještě něco stát. Není lepší mít interiér dle vašich představ s kompletní realizací bez dalších starostí?

Pokud dáte důvěru nám, osobně se za vámi zastaví obchodní zástupce, který zmapuje vaše požadavky pro změnu daného interiéru. Provede odborné zaměření prostor a na základě získaných informací zpracujeme návrhovou studii. Při dalším setkání s vámi probere daný návrh. V případě jakýchkoli připomínek je důležité nebát se zasáhnout do navržené dispozice a zkonzultovat váš názor s odborníkem. Při dosažení konečné verze proměny je na řadě výběr materiálů a barev a následné zpracování cenové nabídky. I když se vám na první pohled možná bude zdát cena vysoká, je třeba si ujasnit, co vlastně chceme a hlavně co vše je v nabídce obsaženo.

Jestli je pro vás důležité zařídit interiér odolným a funkčním nábytkem, který bude dlouho a prakticky sloužit nejen vám, ale i kolegům, tak volejte nám. Nebo je zde možnost ušetřit za každou cenu a po velmi krátké době si celou proměnou projít znovu.

Po odsouhlasení konečné verze a ceny už jen stačí nám v dohodnutém termínu předat prostory a náš EC TEAM provede kompletní realizaci nového interiéru.